KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366510

nr 936 6510

Akvarell

Olle Almgren, Eka, signerad. -80, 22x30

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 januari 2015
kl 20:08:35